Firmamız 2007 yılından bu yana Türkiye çapında, kaliteli ve sağlıklı saatlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Marka kültürünün yanı sıra, kurumsal etkileşim ve sağlıklı ürünl kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek, tüketicilerin zevk ve beğenilerine hitap edecek şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu zamana kadar takı ve saat sektöründe, tüm dünyaca bilinen takı ve saat modellerinin satışlarını gerçekleştirmiştir.

Fikri ve Mülki hakları firmamıza ait olan "You Watch" saatlerinin tasarımı ise ABD’nin New York eyaletinde ortaya çıkmış, Japonya’nın Tokyo şehrinde bulunan tesislerde de üretilmektedir. Tüm ulusal geçerliliğe haiz standartlara sahip olan tesisler aynı zamanda SA8000 ve ISO14000 belgelerine de sahiptir. Güvenilir ve kaliteli tesislerde üretilen tasarım harikaları, yeni sezon trendlerine uygun üretilen ürünlerimiz ayrıca led saat modası ve dokunmatik saat modelleriyle de dikkat çekmektedir. Teknolojiyi sürekli takip eden tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan saatlerimiz müşterilerimizden beğeni görmektedir.

Günümüzde saat kullanımı artık bir moda haline gelmiştir. Bu anlamda müşterilerimize kaliteli hizmet sunan YOU DIŞ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ, arge çalışmalarına da aralıksız olarak devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteden asla taviz vermeyen ve sağlıklı ürün üretiminde pazarda büyük bir yeri olan firmamız Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’de ithalatlarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayarak özgün modelleri kullanıcılarıyla buluşturan firmamız, sürekli gelişip büyümekte ve siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir.

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.


YOU DIŞ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
Yönetim Kurulu